Ekonomi

Denizli’de belediye otobüsleri yarın ücretsiz olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın katılacağı toplu açılış töreninde şehre kazandırılacak tesislerin sevincini hep birlikte yaşamak için Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ücretsiz olacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir dizi program ve toplu açılış töreni için 28 Ocak 2023 Cumartesi günü Denizli’ye gelecek. 29 Ekim Bulvarı Özay Glum Meydanı’nda saat 13.00’te yapılacak toplu açılış törenine katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kente kazandırılan toplam 232 tesisin açılışını yapacak. Yeni yatırım bedeli yaklaşık 18 milyar TL olan 232 tesisi Denizli’ye kazandırmanın sevincini yaşamak için Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüsleri 28 Ocak 2023 Cumartesi günü ücretsiz olacak.

Denizli’de bakanlıklar, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri tarafından hayata geçirilen 232 tesisin toplu açılış töreni 28 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’te 29 Ekim Bulvarı Özay Glum Meydanı’nda başlayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tüm vatandaşların davetli olduğu toplu açılış töreninde Denizli halkına hitap edecek. – DENİZLİ

cayirliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu