Yaşam

Biberin kilosunu gören Armağan Çağlayan isyan etti: Kilosu 60 liraydı, dilim tutuldu.

YouTube kanalında yayınladığı görüntülerle adından söz ettiren başarılı yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan, geçtiğimiz aylarda kansere yakalanmıştı. YouTube kanalında çekimleri durduran ve biraz daha sakin bir hayat yaşamaya karar veren ünlü isim, gıda ürünlerine yapılan zama isyan etti.

“TUTULDUM”

Sosyal medya hesaplarından sık sık gündeme gelen yorumlarıyla adından söz ettiren Armağan Çağlayan, Twitter hesabından acı biberin kilosu 60 TL’ye isyan ederek “Dilim tutuldu” ifadelerini kullandı. Çağlayan’ın paylaşımı kısa sürede gündem olurken, takipçileri sebze ve meyve fiyatlarına yapılan zamları yazmaya başladı.

DEPREM SONRASI BELEDİYEDEN ALDIĞI MÜDAHALEYE TEPKİ VERDİ

Armağan Çağlayan, Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerin ardından İstanbul’daki evini kontrol ettirmek istedi ancak aldığı karara tepki gösterdi. İstanbul’da oturduğu evin depreme dayanıklı olup olmadığını öğrenmek isteyen Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda belediyeye başvurduğunu ancak birçok kez olumsuz yanıt aldığını belirterek, “Bir şey daha var. İstanbul’da oturduğum evin denetlenmesi için defalarca belediyeye başvurdum, ‘1999 depreminden sonra yapılan binalar sağlam, biz kontrol etmiyoruz!’ Ve kontrol ettiremedim” dedi.

resadiye-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu